Kulüp
  • HIZLI ERİŞİM
  • EN
  • captcha captcha

Endüstri Mühendisliği Kulübü

Haliç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü; öncelikli olarak, öğrencileri ders dışı zamanlarında çeşitli sektörlerde kendini kanıtlamış firma ve isimleri bir ortamda buluşturmayı hedeflemektedir. Bu buluşmalar, seminerler, paneller ya da sempozyumlar kulüp yönetimi tarafından, kulübün danışman hocasının da yardımları ile düzenlenmektedir. Aynı zamanda diğer üniversitelerde yapılan etkinlikler, buluşmalar takip edilmekte, ortak organizasyonlar yapılmaya çalışılmaktadır. 

Ayrıca, kulüp tarafından düzenlenen eğitimler bulunmaktadır. Makina Mühendisleri Odası işbirliği ile düzenlenen Office kursları, diksiyon eğitimleri, AutoCad, SolidWorks vb eğitimler planlanır. Aynı zamanda Makina Mühendisleri Odası ile birlikte kongreler, paneller, zirveler ve seminerler düzenlenmektedir. 

Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün kayıtları, sene başında düzenlenen oryantasyon programında açılan stantta alınmaktadır. Oryantasyon zamanlarında kayıt olamayan veya bölüm hakkında danışmak istediği noktalar olan öğrenciler, dönem içinde kulüp hesabına mail atabilir ( halicuniemk@gmail.com ) veya SKS’den iletişim numarası alabilirler.