Spor Takımları

ADAY ÖĞRENCİ

Sportif Başarılar

Üniversitemiz Samsun’da Düzenlenen Koçfest Sporcuları Bireysel Ve Takım Sporlarında 2 Altın , 4 Gümüş, 4 Bronz Toplam 10 madalya kazanmıştır.

Erkek Tenis Takımımız 12 Üniversite arasından Türkiye şampiyonu olmuştur. 2020 Yılında Sırbistanın Belgrad kentinde düzenlenecek olan Avrupa Üniversite Oyunlarına katılmaya hak kazanmıştır.

Besyo Rekreasyon Bölümü Öğrencimiz Recep Men Kick Box 74 Kg. Kick Light Kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmuştur. 2020 Yılın da Sırbistanın Belgrad kentin de düzenlenecek olan Avrupa Üniversite Oyunlarına katılmaya hak kazanmıştır.

Futbol Takımımız Türkiye 2.si olmuştur. 2020 Yılında Sırbistanın Belgrad kentin de düzenlenecek olan Avrupa Üniversite Oyunlarına katılmaya hak kazanmıştır.

Cimnastik Takımımız Akrobatik Cimnastik kategorisinde Türkiye 2.si olmuştur. Aletle Cimnastik kategorisinde Türkiye 2.si olmuştur.

Mimarlık Fakültesi öğrencimiz Oğulcan Sadi +91 Kg.de Türkiye 3.sü olmuştur.

Besyo Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü öğrencimiz Meryem Kemeç 400mt. branşında Türkiye 3.sü olmuştur.

Besyo Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği 1. Sınıf öğrencimiz Rabia Güney 55kg. kadın Kumite Türkiye 3.sü olmuştur.

Futsal-Salon Futbolu takımımız Türkiye 4.sü olmuştur.

Erkek Voleybol Takımımız İstanbul 2.si olmuştur. Süper lige terfi maçlarında 3.cü olarak Türkiye süper ligine yükselmiştir.

Kadın Voleybol Takımımız İstanbul 3.sü olmuştur.

Erkek Basketbol Takımımız Türkiye süper ligin de kalmıştır.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında 9 Farklı Şehirde 16 Branşta,120 Sporcu, 14 Antrenörle Şampiyonalara katıldık.

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA
Erkek Futbol (İZMİR Koç Spor Fest)
Erkek Basketbol (İZMİR Koç Spor Fest)
Erkek Voleybol (İZMİR Koç Spor Fest)
Atletizm Kadın-Erkek (İZMİR Koç Spor Fest)
Erkek Yüzme (İZMİR Koç Spor Fest)
Erkek Tenis (ANTALYA Türkiye Şampiyonası)
Salon Futbolu-Futsal (İl dışı Türkiye Şampiyonası)(ÜniLig)
Kadın-Erkek Kick boks (KUŞADASI/Türkiye Şampiyonası)
Erkek Boks (İl Dışı Türkiye Şampiyonası)
Kadın Karate (ANTALYA/Türkiye Şampiyonası)
Muay Thai (KUŞADASI/Türkiye Şampiyonası)
Okçuluk (BURDUR/Türkiye Şampiyonası)
Taekwondo (ÇANAKKALE/Türkiye Şampiyonası)
Kadın Wushu (İl Dışı Türkiye Şampiyonası)
Kadın Voleybol (İstanbul/İl Dışı Terfiler)
Kadın Hentbol (İstanbul/İl Dışı Terfiler)
Kadın Basketbol (İstanbul/İl Dışı Terfiler)
Kros Türkiye Şampiyonası (BANDIRMA)
tahmini 18 branşta şampiyonalara katılmayı planlamaktayız.

İzmir Koç Spor Fest Türkiye Şampiyonası/MAYIS
Erkek Futbol : 21 Sporcu, 1 Antrenör, 1 Fizyoterapist: 23 kişi
Erkek Basketbol : 12 Sporcu, 1 Antrenör, 1 Kafile Başkanı: 14 kişi
Erkek Voleybol: 13 Sporcu, 1 Antrenör : 14 kişi
Atletizm Kadın-Erkek : 8 Sporcu, 1 Antrenör : 9 kişi
Erkek Yüzme: 1 Sporcu, 1 Antrenör : 2 kişi
Tahmini toplam 62 kişi katılmayı planlamaktayız.

Erkek Tenis (İl dışı Türkiye Şampiyonası) Antalya 4 Sporcu, 1 Antrenör: 5 kişi
Salon Futbolu-Futsal (İl Dışı Türkiye Şampiyonası)(ÜniLig) Belli Değil 14 Sporcu, 1 Antrenör,1 Fizyoterapist: 16 kişi
Kadın-Erkek Kick Boks (İl dışı Türkiye Şampiyonası) KUŞADASI 3 Sporcu, 1 Antrenör: 4 kişi
Erkek Boks (İl Dışı Türkiye Şampiyonası) Belli Değil 1 Sporcu, 1 Antrenör: 2 kişi
Kadın Karate (İl Dışı Türkiye Şampiyonası) ANTALYA1 Sporcu, 1 Antrenör: 2 kişi
Muay Thai (İl Dışı Türkiye Şampiyonası) KUŞADASI 1 Sporcu, 1 Antrenör: 2 kişi
Okçuluk (İl Dışı Türkiye Şampiyonası) BURDUR 1 Sporcu, 1 Antrenör: 2 kişi
Taekwondo (İl Dışı Türkiye Şampiyonası) ÇANAKKALE 1 Sporcu, 1 Antrenör: 2 kişi
Kadın Wushu (İl Dışı Türkiye Şampiyonası) ANTALYA 1 Sporcu, 1 Antrenör: 2 kişiKros (İl Dışı Türkiye Şampiyonası) BANDIRMA 1 Sporcu, 1 Antrenör: 2 kişiKadın Voleybol (İstanbul/İl Dışı Terfiler) Maçları Devam ediyor
Kadın Basketbol (İstanbul/İl Dışı Terfiler) Maçları Devam ediyor
Kadın Hentbol (İstanbul/İl Dışı terfiler)