Ana Sayfa

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

Anlaşmalı Yurtlar

Haliç Üniversitesi öğrencilerimizin yurt hizmetini anlaşmalı olduğu kurumlar ile karşılamaktadır. Anlaşmalı olduğumuz yurtlarla ilgili detaylı bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz.


Santral Kız Yurdu 244 yatak kapasitelidir. Tek, kiki, üç, dört, beş ve altı kişilik odalar bulunmaktadır. Odalarda çalışma masası, giysi dolabı, buzdolabı, telefon, LCD TV,duş ve tuvalet vardır. Ayrıca ortak kullanıma açık bir etüt odası, bilgisayar odası, sauna, solaryum, kafeterya, sinema odası, bavul odası ve çamaşırhane bulunmakta; 24 saat güvenlik ve internet hizmeti sağlanmaktadır.

www.santralkizyurdu.com


            

Eğitim sektöründe 30 yıllık deneyimle projelendirilen Campucity öğrenci yurtları zincir şube yapısıyla hızlı büyüme hedefinde olup sektörde lider dünyada öncü bir vizyonla yola çıkmıştır. Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla 5 yıldızlı otel konseptinde projelendirilen yurtlarımızda öğrencilerimiz adına hiçbir konfordan kaçılmayarak bütün ayrıntılar en ince ayrıntısına kadar dikkate alınmaktadır.Campucity Yurtlarında Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek, Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak, Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini , Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak adına hedefimiz sürekli gelişimdir.

www.campucity.com


                                                                 

Üniversite öğrencileri için beklentileri ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, aileleri içinse güvenli, konforlu, huzurlu ve hijyenik bir mekan Piyalepark.

PiyalePark Kız Öğrenci Yurdu İstanbul'un kalbi Beyoğlu'nda hizmet vermektedir.

PiyalePark Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimizin konfor, hijyen gibi ihtiyaçlarının yanında ortak sosyal alanlar, ders çalışma alanları, tasarım alanları, etut salonları ile eğitimlerine de kolaylık sağlıyoruz.

Misafirlerimiz, İstanbul'un merkezinde olmamızın sayısız ve önemli avantajlarını yaşıyor. Çok sayıda üniversiteye, kütüphaneye, müzeye yakınlığımızın yanında öğrencilerle ilgili birçok kuruma da ulaşmak çok kolay.

 Öğrenciler için ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, aileleri içinse güvenli, konforlu, huzurlu ve hijyenik bir mekan

www.piyaleparkkizyurdu.com