Ana Sayfa

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

Anlaşmalı Yurtlar

Haliç Üniversitesi öğrencilerimizin yurt hizmetini anlaşmalı olduğu kurumlar ile karşılamaktadır. Anlaşmalı olduğumuz yurtlarla ilgili detaylı bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz.


 

Depreme dayanıklı olarak inşa edilen yurtta tüm odalarında mutfak, mini buzdolabı, banyo, tuvalet, ortapedik yataklı baza, çalışma masası ve elbise dolabı, saç kurutma makinesi ile kablosuz fiber internet bulunmaktadır.

220 yatak kapasiteli yurtta; televizyon salonları, spor salonu, etüt odaları, kafeterya, hobi mutfağı, sinema salonu, konferans salonu, karaoke odası, kuaför, mescid gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Çamaşır, ütü ve valiz odaları, jeneratör, su deposu, oda temizliği, otopark hizmetlerine sahip olan Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu’nda; öğrencilerin gelen misafirlerini ağırlayabilecekleri misafirhane de mevcuttur.

Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu, üniversite öğrencileri için hazırlanmış yüksek standartlara sahip yaşam alanıdır. Sadece konaklama imkanı sağlamayan yurtta; beş yıldızlı otel konforunda hizmet verilirken, sıcak bir ev ortamı sunulmaktadır.

www.kampusevim.com

Santral Kız Yurdu 244 yatak kapasitelidir. Tek, kiki, üç, dört, beş ve altı kişilik odalar bulunmaktadır. Odalarda çalışma masası, giysi dolabı, buzdolabı, telefon, LCD TV,duş ve tuvalet vardır. Ayrıca ortak kullanıma açık bir etüt odası, bilgisayar odası, sauna, solaryum, kafeterya, sinema odası, bavul odası ve çamaşırhane bulunmakta; 24 saat güvenlik ve internet hizmeti sağlanmaktadır.

www.santralkizyurdu.com

         

Campucity Mecidiyeköy Kız Öğrenci Yurdu merkezi konumu, sunduğu konfor ve hizmetlerle tercihiniz olacaktır. Tek kişilikten altı kişiliğe kadar oda seçenekleri, modern tefriş edilmiş odalar, 24 saat kesintisiz sıcak su, güçlü internet hizmeti, etüt salonları yanısıra sayamadığımız onlarca hizmet ve mükemmel terasıyla evinizdeki konfor ve huzuru yaşayacağınız bir mekandır. Mecidiyeköy Çarşı içindeki mükemmel konumuyla restoran ve kafeler ayağınızın altında olup Mecidiyeköy Metro, Metrobüse yürüme mesafesindedir. Campucity Mecidiyeköy Özel Kız Öğrenci Yurdu bulunduğu konum ve sağladığı ulaşım imkanları ile İstanbuldaki birçok üniversite öğrencisine hizmet vermektedir. Campucity Mecidiyeköy Özel Kız Öğrenci Yurdu Haliç Üniversitesine 6 km uzaklıktadır.                

www.campucity.com

            

Altın Haliç Kız Öğrenci Yurdu ev rahatlığında dizayn edilmiş son derece geniş ve teraslı odalar, arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz teras kafe ve değişik tatlar sunulan teras restoran, sinema, spor salonu, hamam, sauna ve havuzu ile interaktif bir yaşam sunmaktadır. Kütüphane, etüt salonları ile öğrencilerin akademik çalışmalarını desteklerken 24 saat güvenlik hizmeti ile güvenli ve konforlu hizmet sunmaktadır.

www.altinhalic.com