Haberler

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

Halkla İlişkiler ve İletişim Kulübü "Halkla İlişkiler Gazetecilerin İkinci Mesleği midir?” Etkinliği

28.12.2020

Halkla İlişkiler ve İletişim Kulübünün 26.12.2020 tarihinde düzenlemiş olduğu “Halkla İlişkiler Gazetecilerin İkinci Mesleği midir?” başlıklı etkinlikte Instagram hesabı canlı yayınında Pınar Karahan’ı misafir etti.

Kulüp başkanı Furkan Batuhan Orhan moderatörlüğünde gerçekleşen yayında Akademisyen ve Hürriyet köşe yazarı Pınar Karahan, gazetecilik ve halkla ilişkiler konusunda katılımcılardan gelen soruları cevapladı.

Söyleşi havasında geçen yayında Pınar Hanım , Gazetecilik ile Halkla İlişkiler mesleğinin arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları anlatarak bu sektörleri daha yakından tanımamızı sağladı. Gerçekleşen yayında başlıca gazete ve halkla ilişkiler sektöründe işe giriş şartlarına, gazetecilik ile halkla ilişkiler mesleklerinin ilişkisine, halkla ilişkilerin günümüzdeki durumuna ve halkla ilişkilere bakış açısı konularına gelen sorularla birlikte yanıtladı. Bununla birlikte kendini gazetecilik ve halkla ilişkiler alanında geliştirmek isteyen kişilere tavsiyelerde bulundu.

Yayının tamamını izlemek ve devam edecek olan yayın serimizi kaçırmamak için sizleri de Instagram hesaplarımıza bekleriz.

Instagram Hesabı: haliciletisiim

Twitter Hesabı: haliciletisiim